Module între 600 m² și 12.000 m²
Noi unități de depozitare/producție
De închiriere
Depozite Clasa A amplasate strategic în imediata proximitate a Aeroportului Internațional „George Enescu” din Bacău, cu acces direct la DN2.
TRC Park Bacău este un parc logistic modern dezvoltat în partea sudică a Municipiului Bacău, la aprox. 6 km distanță de centrul orașului ce oferă posibilitatea de închiriere module cu suprafețe cuprinse între 600 și 12.000 mp potrivite pentru o gamă largă de activități comerciale sau de depozitare.
TRC Park Bacău este localizat în proximitatea Aeroportului Internațional ”George Enescu”, cu acces facil la E85, cu un potențial de extindere de 35.000 mp.
Suntem aici să vă oferim răspunsurile de care aveți nevoie astfel încât să găsim o soluție pentru nevoile afacerii dvs.
Compare listings
ComparaţiePlease enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.